Týdenní stolní kalendář

Praktický týdenní fotokalendář s řádkovým kalendáriem obsahuje 33 listů včetně titulní stránky a je svázán kroužkovou vazbou. Kvalita kalendářů je léty prověřena. Vzhledem k typu fotek doporučujeme níže uvedený typ kalendáře s velkou fotografií. Rozměry kalendáře jsou 305x152 mm.

Obsah stolního kalendáře

Týdenní stolní fotokalendář obsahuje 53 stran kalendária s fotografiemi a je potřeba 53 ks fotografií + 1 fotografii na titulní stránku. Další listy pak obsahují užitečné informace, jako jsou: seznamy jmenin, mezinárodní svátky, pracovní kalendáře, státní svátky, lunární kalendář a fáze Měsíce, přehledové kalendáře a další součásti.

Jaká je nejrychlejší cesta  k týmovým kalendářům?

1) Kontaktujte nás, pošleme Vám dostatek  pečlivě vybraných fotografií z celé sezóny včetně náhledu a Vy si zvolíte fotky, které se Vám líbí.
2) Sestavíme definitivní podobu kalendáře a po Vašem odsouhlasení  budou kalendáře vyrobeny za zajímavou cenu 320,- Kč / 1 ks
3) Na prodloužená kartonová záda lze doplnit Vaši reklamu, která je viditelná celý rok! Reklamní pásky budou 2 a doplatek je proto vyšší (80 Kč)
4) Na Vaše přání vytvoříme "týmovou" titulní fotku.                  

Pozor !  Minimální odběr kalendáře 1 Auto - 1 Tým je 10 ks.        

Lze objednat i menší množství, cena bude dohodnuta individuálně.                             

Ukázka mé práce

Ceník

Položka Kusy EUR EUR banka
Stolní kalendář - bez reklamy13201616
Stolní kalendář - vč. reklamy14001919