Aktuality

MS v Trialu Kramolín

Po třech letech se vrátilo do Kramolína MS v trialu, pohled na "kamzíky na motorkách" byl úchvatný. Co dokážou s lehkostí překonat, ustát - odpovědí byl aplaus diváků. Ne vše se...více

Kontakt

E-mail: info@beos-photo.com
Mobil: +420 724 309 737

BEOS PHOTO

Přehled aktualit
MS v Trialu Kramolín
15 Červenec 2013
Po třech letech se vrátilo do Kramolína MS v trialu, pohled na "kamzíky na motorkách" byl úchvatný. Co dokážou s lehkostí překonat, ustát - odpovědí byl aplaus diváků. Ne vše se povedlo a i mistři z první patnácky měli problémy, jak se můžete přesvědčit na fotkách v sekci Motorky
 
Závody do vrchu Bečov Krásno
08 Červenec 2013
Krásné počasí doprovázelo závod do vrchu na trati Bečov nad Teplou - Krásno v rámci Edda cupu. Pohodovou atnosferu v depu a boje o vteřinky na trati jsme zachytili ve 2 galeriích, hezké pokoukáníčko.
 
Offroadmaraton Trstěnice
24 Červen 2013
Další závod offroadmaratonu se jel 22. 6. 2013 na trati v Trstěnicích nedaleko Mariánských Lázní. Krásné počasí, skvělé závody, skoky či průjezdy vodou jsem zachytil objektivem, věřím, že se Vám obrázky budou líbit a najdete je v sekci Offroad 
 
KISS v Praze
17 Červen 2013
KISS v Praze - legendární rocková skupina Kiss opět přijela do Prahy a O2 arénu zase naplnili! Fotky jsou pořízeny fotostaříčkem Panasonic FZ 20, navíc z nejvyšší řady arény. Kvalitní fotky za těchto podmínek nelze očekávat, spíše o zachycení skvělé atmosféry koncertu. a obrázky najdete v samostatné sekci KISS - O2 aréna Praha 2013.
 
Jízda Saši Kolowrata Bor - Vohenstrauss
17 Červen 2013
V červnu byla připravena jízda veteránů z Boru u Tachova do německého Vohenstraussu jako vzpomínka na Sašu Kolowrata. Na zámku Bor u Tachova byly vystaveny desítky nádherných motocyklů a aut, většina z nich se následně vydala kousek za hranice do Vohenstraussu na místní zámek, cíl byl opět v Boru. K vidění byla řada zajímavých kousků, podívejte se na 2 galerie v sekci Veteráni. 
 
MS sajdkár v Kramolíně
10 Červen 2013

Počátkem června uspořádali pořadatéle z Kramolína závod MS v sajdkárkrosu a přidali k tomu závody veteránů v sajdkákrosu i motorek. Fotky z akce jsou v sekci Motorky, příjemnou zábavu.

 
Dragster Eurogames 2013 - Bechyně
03 Červen 2013
Dragster Eurogames 2013 pořádané na letišti v Bechyni jsou největší akcí dragsterů v ČR. Dragstery jsou extrémně nadupané stroje a asi přitahují i extrémy v počasí. Zatímco v loňském roce bylo vedro "až k padnutí", letos závodní víkend propršel a proto v sekci Dragstery přinášíme fotky pouze z depa. Snad příští rok to bude  už v pohodě.
 
Veteráni v okolí Plzně
28 Květen 2013
25. května se sjela historická vozidla na Boleveckou náves a poté většina aut vyrazila na okružní jízdu okolím Plzně. Pohled na krásné veterány stojí za to, Aero, Rolls Royce, MG, Mercedes, ale i novější vozy  poutaly pozornost nejen na návsi, ale i na cestách. V sekci Veteráni najdete 2 galerie - jedna z jízdy okolím Plzně, druhá je z návsi.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 16

2009 © Beos Photo | Veškerá práva vyhrazena, jakékoliv použití zde zveřejněných snímků podléhá písemnému souhlasu autora